Depilace cukrovou pastou EPILL BODY

Depilace těla cukrovou pastou Vám provádím po odborném, absolvovaném kurzu s certifikací pro profesionály!

_______________________________________________________________

Depilace cukrovou pastou je moderní trend se starodávnou, tradiční, perskou technikou a používá se pro depilaci všech částí těla.

Cukrová pasta EPILL BODY je 100% přírodní produkt, jehož základem je cukr, citron a voda.
Pasta se nanáší proti směru růstu chloupků. Poté se důkladně zapracuje do pokožky a chloupky se následně vytrhávají po směru růstu.

Aplikace je méně bolestivá než depilace voskem. Navíc nedochází k velkému poranění pokožky a chloupky pak nemají tendenci zarůstat. Vysoký obsah cukru působí antibakteriálně.                                  
Po vytrhnutí rostou nové chloupky jemnější a řidší, při dlouhodobém používání se jejich výskyt zmenšuje. Běžná aplikace  nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž ji zanechá hladkou, čistou a plošně jemnější.
Po provedení depilace se pokožka ošetří dezinfekčním roztokem a hydratačním zklidňujícím tělovým mlékem, které je rostlinného původu a má protizánětlivé a regenerační účinky.


Brazilská depilace?

Brazilská depilace je moderní trend, který k nám přišel z Brazílie a USA. Jedná se o úplné odstranění chloupků v intimních partiích a v tříslech. Brazilská depilace je sice poměrně bolestivější, než holení žiletkou, ale na druhou stranu budete mít  téměř měsíc klid. Poprvé se ale určitě svěřte raději odborníkům, protože intimní partie jsou opravdu hodně citlivé.  Při postupném opakování se chloupky ztenčují a pak už ani nebudete cítit, že se vytrhávají.

Jaké jsou podmínky?

Cukrová pasta zvládne chloupky už od 5 milimetrů, jestli jsou silné, doporučuji narůst alespoň 1 cm. Na délce nezáleží, zkrátím podle potřeby.

Jak dlouho vydrží pokožka hladká?

Opakované ošetření cukrovou pastou je individuální u každého klienta (dle rychlosti růstu vlasu a depilované části těla), obecně lze počítat s dobou mezi 3 - 4 týdny.

Jak se depilace provádí?

Depilaci cukrovou pastou provádím pomocí ručních tahů nebo depilačních pásků, poté je pokožka ošetřena speciálními přípravky po depilaci.

KDY SE BRAZILSKÁ DEPILACE NEPROVÁDÍ?

- těhotné ženy, poraněná pokožka, spálená pokožka, virové bradavice, infekční onemocnění, chlamydie, kvasinky!